PARTNERZY
MEDIA
ORGANIZATOR
 
Prelekcja
Interim management - elastyczna i nowoczesna forma pozyskania kapitału ludzkiego do realizacji projektów biznesowych
Paweł Szabelewski | In-House Managers Potyrała i Szabelewski Sp.j.

16.00-16.50
Celem wyst±pienia jest przedstawienie metody Interim Management nowej, elastycznej formy zaangażowania do¶wiadczonych managerów do realizacji projektów wewn±trz przedsiębiorstwa w dwóch perspektywach: makroskali – rynku polskiego i znacznie bardziej zaawansowanego rynku niemieckiego oraz mikroskali - na podstawie case study dotycz±cego działania interim managera wewn±trz przedsiębiorstwa z branży finansowej.

Wyst±pienie pokaże, na czym polega rozwi±zanie interim management i jakie s± trendy rozwoju tej usługi (na przykładzie Polski i Niemiec).

Uczestnicy uzyskaj± odpowiedĽ na pytanie, dlaczego jest to rozwi±zanie szczególnie popularne w okresie spowolnienia gospodarczego, a także w jaki sposób znaleĽć interim managera oraz na co zwrócić uwagę, by jak najlepiej skorzystać z jego usług, kiedy ten jest już wewn±trz organizacji.
Studiował fizykę na UW i zarz±dzanie w SGH. Przez 12 lat zwi±zany był z korporacj± Mars Inc., gdzie pracował na wielu stanowiskach managerskich w działach: personalnym, sprzedaży i badań rynku. Zajmował się również projektami dla jednostek z regionu Europy Centralnej. Paweł odpowiedzialny był za projektowanie organizacji, warto¶ciowanie stanowisk pracy, systemy motywacyjne, wynagrodzenia, relacje pracownicze oraz proces rekrutacji i rozwoju kadry managerskiej. W 2005 r. rozpocz±ł pracę jako konsultant z zakresu strategicznego HR, wspieraj±c firmy z branży farmaceutycznej, FMCG i finansowej. Od 2008 r. współtworzy pierwsz± w Polsce Sieć Interim Managerów.
In-House Managers Potyrała i Szabelewski Sp.j.
Spółka In-House Managers powstała w 2005 roku. Zajmuje się realizacj± projektów Interim Management dla wszystkich dyscyplin biznesu oraz doradztwem w obszarze strategicznego HR, pracuj±c dla międzynarodowych korporacji, dużych i ¶rednich polskich firm. Od jesieni 2008 roku spółka tworzy pierwsz± w Polsce Sieć Interim Managerów licz±c± obecnie 120 profesjonalistów. In-House Managers gwarantuje krótki czas dostarczenie interim managera, w razie potrzeby wspieranie go w czasie projektu poprzez innych managerów, znajduj±cych się w Sieci. Zapewnia fachowo¶ć i zachowanie tajemnicy zawodowej wymaganej w tego typu projektach. Usługa Interim Management oferowana przez spółkę znajduje zastosowanie u klientów w trzech głównych obszarach: zastępstwo, prowadzenie ważnego projektu, rozwi±zywanie trudnych biznesowych problemów.
Credit Agricole Bank Polska S.A.
LUKAS Bank to nowoczesny bank detaliczny, ukierunkowany na kompleksow± obsługę finansow± klientów indywidualnych oraz osób prowadz±cych działalno¶ć gospodarcz±. Należy do najbardziej dynamicznie rozwijaj±cych się instytucji finansowych w Polsce. Przyjazno¶ć, wygodna i szybka obsługa oraz ł±czenie zalet banku tradycyjnego i wirtualnego, to cechy, którymi wyróżnia się na rynku. Od 2001 roku strategicznym akcjonariuszem Lukas BANKU SA, jest francuski bank Crédit Agricole. Tym samym Lukas BANK jest czę¶ci± jednej z największych instytucji finansowych ¶wiata.
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?
        
 
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę: