PARTNERZY
MEDIA
ORGANIZATOR
 
Prelekcja
Model Master Vendor jako sposób na optymalizację kosztów rekrutacji
Małgorzata Jasińska | Hays Poland Sp. z o.o.

13.10-14.00
Działy HR znajduj± się obecnie pod presj± jak najwyższych osi±gnięć przy jak najmniejszym wkładzie finansowym i czasowym. Dlatego też praktyk± coraz czę¶ciej stosowan± w całej Europie jest outsourcing funkcji dotychczas uznawanych za kluczowe, jak na przykład proces rekrutacji. Oznak± dojrzało¶ci rynku takich usług s± próby obja¶niania rozwi±zań typu Master Vendor czy RPO (Recruitment Process Outsourcing).

Podczas niniejszej konferencji podejmiemy próbę zdefiniowania uznanego modelu Master Vendor oraz porównania go z dotychczas popularnymi formami współpracy z firmami doradztwa personalnego.

Odpowiemy na pytanie jak scentralizowany proces zakupów i rekrutacji przyczynia się do redukcji kosztów oraz przedstawimy inne jego zalety. Omówione zostanie także odpowiednie studium przypadku.
Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Warszawskim, specjalistka ds. rekrutacji certyfikowana przez Recruitment & Employment Confederation w Wielkiej Brytanii, nominowana do tytułu ‘Best Recruiter 2007’ podczas dorocznych nagród przyznawanych przez National Recruitment Federation w Irlandii. Z branż± doradztwa personalnego zwi±zana jest od pocz±tku swojej kariery. Aktualnie pełni funkcję menedżera zespołu konsultantów rekrutuj±cych kandydatów na stanowiska specjalistyczne i kierownicze oraz odpowiada za obsługę klientów korporacyjnych, projektowanie i wdrażanie usług w modelu Master Vendor i RPO
Hays Poland Sp. z o.o.
HAYS Poland jest firm± doradztwa personalnego, należ±c± do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura HAYS zlokalizowane s± w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Krakowie.

HAYS oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, executive search, Candidate Attraction Solutions oraz doradztwa HR.

Cech±, która wyróżnia HAYS spo¶ród konkurentów jest unikalny system rekrutacji wysokiej klasy specjalistów w oparciu o wyspecjalizowane dywizje, skupiaj±ce się na obsłudze poszczególnych sektorów rynku pracy:

HAYS Accountancy & Finance
HAYS Construction & Property
HAYS IT & Telecoms
HAYS IT Contracting
HAYS Manufacturing
HAYS Pharma
HAYS Sales & Marketing
HAYS Executive
HAYS Business Services
HAYS Office Support
HAYS Temporary Services
Ten unikalny system rekrutacji daje gwarancję dotarcia do specjalistów najwyższej klasy i umożliwia najefektywniejsze dopasowanie procesu rekrutacji do wymagań pracodawców.
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?
        
 
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę: